sport

Nie od dziś wiadomo że aktywność fizyczna gruntownie wpływa na nasze zdrowie. Pomaga zachować dobrą fornę i samopoczucie na dłużej. Zdrowe życie to zdrowe cialo i umysł, to sposób życia, który pozwala nam cieszyć się z większej ilości aspektów życia i doświadczać ich w sposób pełniejszy. W czasie aktywności ruchowej „rozładowujemy” stres. Taki styl życia to bardzo istotny element, który sprawia, że zdrowie dopisuje nam przez długie lata.

My również prowadzimy aktywny styl życia i znamy potrzeby z tego wynikające.

Dlatego wprowadziliśmy do stałej oferty urządzenia umożliwiające klientom lepsze korzystanie z ofert sportowo rekreacyjnych, oraz prowadzenie aktywnego trybu życia.

 

Naszym flagowym produktem są opaski sportowe do monitorowania wszelkich sportowych aktywności. Dzięki dołączonej specjalnej aplikacji możesz monitorować swoją aktywność. przez całą dobę. Profesjonalny algorytm przeliczy przebyty dystans, spalone kalorie i policzy kroki. Każda z nich zmierzy Twój puls, natomiast bardziej zaawansowane technologicznie modele zmierzą także ciśnienie.

Skok ciśnienia zapewnisz sobie zapewne, filmując swoje sportowe wyczyny jedna z najlepszych dostępnych na rynku kamer sportowych nagrywających w jakości Full HD.

Przeżyj to jeszcze raz, lub zobacz swój trening z zupełnie innej perspektywy!