Program Partnerski

MASTER - PROGRAM PARTNERSKI NORDVISION 
PARTNERSTWO W DRODZE DO SUKCESU

Gdy odnosisz sukces, my również odnosimy sukces – jest to przewodnia zasada naszego programu partnerskiego MASTER. W związku z tym, że jest dla nas ważne, abyś odnosił sukcesy w sprzedaży naszych produktów, robimy wszystko co możliwe, aby wyposażyć Cię w umiejętności, wiedzę i narzędzia wymagane do oferowania produktów NordVision.

Nasz program partnerski zapewnia szkolenie w zakresie produktów i sprzedaży, materiały promocyjne oraz wsparcie techniczne. Współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci przebić się na lokalnym rynku i zapewnić pozytywne doznania klientów. Poznasz dogłębnie nasze produkty i będziesz ekspertem w zakresie wszystkich tematów związanych z Nordvision.

W firmie Nordvision znajdziesz wielokrotnie nagradzane produkty, zobowiązanie do dostarczania innowacji oraz profesjonalnego partnera biznesowego oddanego idei wspierania Ciebie oraz naszych wspólnych klientów.

Zgłoś swoją firmę i zostań naszym dystrybutorem

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NORDVISIONAutoryzowany sprzedawca produktów NordVision ma dostęp do środków szkoleniowych oraz z zakresu sprzedaży i marketingu, jak również do wsparcia technicznego. Ponadto będziesz w stanie zapewnić swoim klientom pełną gamę rozwiązań w dziedzinie produktów Nordvision, które zapewnią wzrost Twojej sprzedaży.

PARTNER NORDVISION SILVER

Status partnera Silver oferuje wiele korzyści i ścisłe skupienie się na sprzedaży oraz rozwoju. W przypadku statusu partnera Silver będziesz mieć również dostęp do transakcji sprzedaży od firmy Jabra, wspólnie prowadzonych kampanii marketingowych, internetowej akademii Jabra oraz narzędzi sprzedaży.

PARTNER NORDVISION GOLD

Najwyższy poziom zaangażowania zapewnia największe korzyści. Status Gold partnera oferuje wsparcie w zakresie zdobywania klientów oraz zawierania transakcji, od początku do końca cyklu sprzedaży. Nie tylko staniesz się widoczny w witrynie nordvision.pl, ale również skorzystasz z wspólnych planów handlowych i marketingowych, seminariów dla partnerów oraz zdarzeń, produktów demonstracyjnych, zapowiedzi przedpremierowych oraz będziesz mógł ubiegać się o finansowanie rozwoju działalności.